Skontaktuj się z nami

Wojciech Posłuszny
tel. 605 900 090

Piotr Bijok
tel. 605 937 090

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 20:00.
tempotransport.pl
Profesjonalni doradcy
Doświadczenie w branży
Stała współpraca z klientami

O firmie

Firma Tempo Spółka Jawna istnieje od 2007 roku. Została założona przez dwóch wspólników w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku transportowego. Pracując w latach 2002-2007 w Inspekcji Transportu Drogowego jako inspektorzy, mieliśmy okazę przekonać się , z jakimi problemami stykają się szefowie firm transportowych.

O firmie

Firma Tempo Spółka Jawna istnieje od 2007 roku. Została założona przez dwóch wspólników w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku transportowego. Pracując w latach 2002-2007 w Inspekcji Transportu Drogowego jako inspektorzy, mieliśmy okazję przekonać się, z jakimi problemami stykają się szefowie firm transportowych. Wychodząc im naprzeciw zaoferowaliśmy pełen zakres usług:

 1. Szkolenia kierowców i kadry zarządzającej.
 2. Audyty wewnętrzne.
 3. Analiza czasu pracy ze szczególnym uwzględnieniem ew. kosztów naruszeń przepisów.
 4. Pomoc prawna przy kontrolach drogowych, wyjaśnienia i odwołania od decyzji administracyjnych nakładanych przez ITD I inne służby kontrolne.
 5. Ubezpieczenia transportowe - potrzebne do uzyskania licencji
 6. Ubezpieczenia OC przewoźnika

Przeszkoliliśmy pracowników wielu różnych firm rozsianych po terenie całego kraju. Zanalizowaliśmy tysiące wykresówek pod kątem przestrzegania norm czasu pracy, napisaliśmy dziesiątki odwołań od decyzji. Każdej takiej usłudze towarzyszy dyskrecja i anonimowość. Informacje zdobyte podczas wykonywania zleceń nie wydostają się poza siedzibę Spółki – baza klientów jest własnością Spółki i nie podlega żadnej wymianie, sprzedaży ani jakiemukolwiek udostępnianiu osobom trzecim.

Z biegiem czasu działalność Spółki została rozszerzona o szkolenia kierowców zawodowych:

 1. Kursy na przewóz osób i rzeczy (obecnie świadectwa kwalifikacji).
 2. Kwalifikację wstępną.
 3. Szkolenia okresowe.
 4. Ubezpieczenia OC przewoźnika, ubezpieczenia transportowe (do  licencji)

W dniu 12 października 2009 r., na mocy nowych przepisów obowiązujących Ośrodki szkoleniowe, Spółka została wpisana przez Wojewodę Śląskiego do Rejestru Przedsiębiorstw Prowadzących Ośrodek Szkolenia, wpisu dokonano pod numerem 21. Od tego czasu Spółka może szkolić kierowców zawodowych na tzw. nowych zasadach – kursy w formie kwalifikacji wstępnej i szkoleń okresowych.

Nasze dodatkowe uprawnienia biegłego sądowego w zakresie czasu pracy kierowcy umożliwiają reprezentowanie firm transportowych przed sądami i prokuraturą. Do dyspozycji naszych klientów jest również rzeczoznawca samochodowy z zakresu techniki samochodowej oraz biegły sądowy.

 • Wpis-skan.pdf, Wpis do Rejestru Przedsiębiorstw Prowadzących Ośrodek Szkolenia