Skontaktuj się z nami

Wojciech Posłuszny
tel. 605 900 090

Piotr Bijok
tel. 605 937 090

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 20:00.
tempotransport.pl
Profesjonalni doradcy
Doświadczenie w branży
Stała współpraca z klientami

O firmie

Firma Tempo Spółka Jawna istnieje od 2007 roku. Została założona przez dwóch wspólników w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku transportowego. Pracując w latach 2002-2007 w Inspekcji Transportu Drogowego jako inspektorzy, mieliśmy okazę przekonać się , z jakimi problemami stykają się szefowie firm transportowych.

Analiza czasu pracy

Zapewniamy usługi polegające na sprawdzeniu zarejestrowanego przez tachograf czasu pracy kierowcy.
Niezależnie, czy czas pracy został zarejestrowany przez tachografy analogowe na wykresówkach, czy przez tachografy cyfrowe czy na kartach chipowych (lub przechowywane na innych nośnikach cyfrowych).

W wyniku dokonanej przez nas analizy, otrzymujecie Państwo zestawienie naruszeń danego kierowcy, ich wycenę dokonań w oparciu o taryfikator, którym posługuje się Inspekcja Transportu Drogowego. Ponadto do każdej analizy dołączamy wytyczne w jaki sposób uniknąć podobnych naruszeń w przyszłości.


Gwarantujemy Państwu, że takie zestawienie pokazane danemu kierowcy, przyczyni się do zwiększenia świadomości odpowiedzialności za jego czyny, pomoże zrozumieć, że każde uchybienie przepisom generuje wymierne straty finansowe.