Skontaktuj się z nami

Wojciech Posłuszny
tel. 605 900 090

Piotr Bijok
tel. 605 937 090

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 20:00.
tempotransport.pl
Profesjonalni doradcy
Doświadczenie w branży
Stała współpraca z klientami

O firmie

Firma Tempo Spółka Jawna istnieje od 2007 roku. Została założona przez dwóch wspólników w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku transportowego. Pracując w latach 2002-2007 w Inspekcji Transportu Drogowego jako inspektorzy, mieliśmy okazę przekonać się , z jakimi problemami stykają się szefowie firm transportowych.

Tachografy

Tachografy cyfrowe montowane w nowych pojazdach wymuszają inne podejście do kwestii przechowywania zapisów czasu pracy kierowców. Nowoczesność wymaga od przedsiębiorców zaangażowania większych środków finansowych i zaopatrzenia się w odpowiednie narzędzia umożliwiajace zgodną z przepisami archiwizację czasu pracy kierowców. Odczyt danych zawartych na karcie kierowcy możliwy jest w większości komputerów przenośnych. Odczyt z tachografu możliwy jest tylko po zastosowaniu specjalnego oprzyrządowania, potocznie zwanego kluczem cyfrowym.

Pragniemy zaoferować Państwu usługę sczytywania danych cyfrowych z kart kierowcy i tachografu, ich archiwizację, a na specjalne życzenie - analizę popartą wykazem naruszeń wraz z podanymi kwotami kar.

Koszt jednokrotnego sczytania karty i zapis na płytę wynosi 40 zł netto.